جزییات خبر

برگزاری نشست مشترک مسئولان منطقه کهگیلویه و بویراحمد با مالکان جایگاههای سوخت

(یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷) ۱۱:۵۸

برگزاری نشست مشترک مسئولان منطقه کهگیلویه و بویراحمد با مالکان جایگاههای سوخت

به منظور ارائه خدمات سوخترسانی مطلوب در تعطیلات ایام نوروز سال 98 ، مسئولین منطقه کهگیلویه و بویراحمد با مدیران جایگاههای سوخت گردهم آمدند .
به گزارش روابط عمومی منطقه کهگیلویه و بویراحمد در راستای آماده سازی جایگاههای سوخت و سوخترسانی مطلوب در ایام نوروز جلسه ای با حضور مدیر منطقه ومسئولین جایگاههای سوخت مایع و CNG در سالن جلسات منطقه برگزار گردید.
لطف اله مسعودی مدیر منطقه با ابزار قدردانی از تلاش بی وقفه مالکین جایگاههای سوخت منطقه گفت : کارسوخترسانی یکی از حساس ترین فعالیت های عرصه خدمت رسانی است و هم ما بایستی از فرصتی که خداوند متعال به خاطر خدمت به مردم و مسافران عزیز به ما داده ، نهایت بهره را برده و در این چند روز بتوانیم رضایت خداوند و مردم قهرمان و سلحشور را جلب کنیم .
مهندس مسعودی افزود : مالکین مجاری عرضه سوخت می بایست در طول سال بویژه در ایام نوروز نسبت به خرید به موقع فرآورده های نفتی ، آماده بکار بودن ژنراتورها ، رعایت نظافت نمازخانه و سرویسهای بهداشتی ، آماده بکار بودن تجهیزات ایمنی و آتش نشانی و طراحی و نصب پلاکارد با موضوع خیر مقدم به میهمانان نوروزی اهتمام ویژه داشته باشند.
مدیر منطقه در پایان خاطرنشان کرد: هم اکنون 31 جایگاه عرضه سوخت مایع و 28 جایگاه گاز طبیعی فعال در منطقه آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی و همشهریان عزیز می باشند و سامانه 09627 آماده دریافت هرگونه سوال ، انتقاد و پیشنهاد و همچنین نرم افزار پمپ بنزین یاب جهت دستیابی آسان و سریع به موقعیت مکانی جایگاههای سوخت در سایت منطقه قابل دسترسی و بارگذاری است.


نشست مشترک جایگاه داران با مسئولین 4
نشست مشترک جایگاه داران با مسئولین 3

نشست مشترک جایگاه داران با مسئولین 5
نشست مشترک جایگاه داران با مسئولین 2
نشست مشترک جایگاه داران با مسئولین 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

یاسوج ، خیابان شهید مطهری ، فلکه جهاد ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویر احمد
   
کد پستی : 53644-75916        
تلفن : 3334463-0741