جزییات خبر

آمادگی منطقه کهگیلویه و بویراحمد برای استقبال از مسافران تابستانی

(شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۴۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: همزمان با فرارسیدن ماه آخر تابستان، تمهیدات لازم به منظور استقبال از مسافران تابستانی به استان در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی  شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد، لطف الله مسعودی با تاکید بر لزوم توجه به آماده سازی جایگاه‌ها در جهت ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافران عزیز، مسئولان و متصدیان مجاری عرضه سوخت را مکلف به نظارت مستمر و بیش از پیش بر نحوه خدمات دهی به مردم عزیز کرد.

مسعودی افزود: با توجه به اینکه این استان به استان چهار فصل شناخته شده است، پیش بینی می شود مصرف سوخت اعم از فرآورده‌های نفتی و سی‌ان‌جی در ماه آخر تابستان امسال دو یا سه برابر روزهای عادی افزایش یابد، لذا تیم‌های بازرسی و نظارت جایگاه‌های منطقه در این مدت به طور شبانه روز، کنترل مجاری عرضه را به عهده دارند. 

وی با اذعان به اینکه هم اکنون هماهنگی لازم جهت آماده سازی نمازخانه‌های جایگاه‌ها و رفع نقص تجهیزات به عمل آمده، خاطرنشان کرد: با همکاری انبارهای مبدا، ذخیره سازی سوخت در وضعیت مطلوبی قرار دارد و تا پایان فصل تابستان نگرانی از این بابت وجود ندارد.

وی اعلام کرد: هم اکنون 31 جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و 28 جایگاه سی‌ان‌جی در سطح استان نسبت به عرضه سوخت‌رسانی فعالیت دارند.

 

سوخت رسانی در تابستان98 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

یاسوج ، خیابان شهید مطهری ، فلکه جهاد ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویر احمد
   
کد پستی : 53644-75916        
تلفن : 3334463-0741