جزییات خبر

رشد 12 درصدی مصرف سی ان جی در منطقه کهگیلویه و بویر احمد

(سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۹

مدیر منطقه کهگیلویه و بویر احمد لطف الله مسعودی، از رشد 12 درصدی مصرف سی ان جی در این استان خبر داد .

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویر احمد، مسعودی ضمن بیان این خبر گفت : در پنج ماهه نخست سال مقدار 35 میلیون و 38هزار و819 مترمکعب گاز سی ان جی در سطح استان عرضه شده است که در مقایسه در همین مدت زمان در سال گذشته (با مقدار مصرف 31 میلیون و 371هزار و 366 مترمکعب ) شاهد رشد 12 درصدی مصرف سی ان جی در سطح استان بوده ایم که به ازای این مقدار سی ان جی مصرف شده حدود 35 میلیون لیتر بنزین صرفه جویی شده است .
مدیر منطقه اظهارکرد: مصرف سی ان جی نسبت به استفاده از سوخت های فسیلی مثل بنزین به لحاظ اقتصادی به صرفه تر است و محیطی زیستی سلامت و هوایی پاک را برای ما و آیندگان به ارمغان می آورد.
این مقام مسئول افزود: طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی با الویت برای وانت بارسبک و تاکسی های شهری از ماه های قبل در حال اجراست و مالکان این خودروها با ثبت نام اینترنتی در سامانه GCR.niopdc.ir می توانند برای گاز سوز کردن وسلیه نقیله خود اقدام نمایند .
مسعودی بیان کرد: درخصوص رعایت الزامات و استانداردسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی برای سوخترسانی ایمن در جایگاه ها، پایش ها و بازبینی های لازم به صورت مستمرانجام می گیرد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

یاسوج ، خیابان شهید مطهری ، فلکه جهاد ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویر احمد
   
کد پستی : 53644-75916        
تلفن : 3334463-0741