جزییات خبر

مدیرعامل شرکت ملی پخش به مناسبت روز روابط عمومی؛

روابط عمومی سرفصلی از اخلاق، علم و هنر است

(یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۲۰

جلسه ویدئو کنفرانسی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران و مدیران و مسئولین ستادی و مناطق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران، در جلسه ویدئو کنفرانسی که با حضور کرامت ویس کرمی(مدیرعامل)، مدیر منابع انسانی(حسین دانش)، رئیس روابط عمومی(فاطمه کاهی)، مسئولین و کارشناسان روابط عمومی ستادی و مناطق و همچنین چند تن از مدیران مناطق برگزار شد، مدیرعامل شرکت ضمن پاسداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، تاکید کرد: روز ارتباطات و روابط عمومی صرفا یک عنوان در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است.

 

ویس کرمی در ادامه افزود: این نکته که اولین و قدیمی ترین واحد روابط عمومی کشور در صنعت نفت و در پالایشگاه آبادان راه اندازی شد، نشان دهنده این است که روابط عمومی از ارزش و اهمیت بالایی در صنعت نفت بوده است.

 

وی ادامه داد: روابط عمومی خانه مردم و ویترین شرکت ملی پخش است و ارائه خدمات به مردم از انبارهای نفت تا جایگاه های عرضه سوخت، بیانگر حضور این شرکت در خط مقدم سوخترسانی در کشور است و ارائه زنجیره مطلوب توزیع سوخت به صنایع، نیروگاه های تولید برق و حمل و نقل کشور، عملکرد نهایی وزارت نفت را در کشور نشان می دهد.

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش ادامه داد: روابط عمومی از مشاغل پر استرس جهان است و از این حیث در مقام ششم قرار دارد. روابط عمومی تریبون یک سازمان بوده و رسالت بسیار مهمی را بر عهده دارد.

 

کرامت ویس کرمی در ادامه گفت: لازم است روابط عمومی ارتباط موثری در درون سازمان با مدیران ستادی و مناطق تا آخرین نفرات عملیاتی در انبارها و تاسیسات نفتی داشته باشد و بازدیدهای میدانی را در دستور کار خود از این مراکز عملیاتی، برای انعکاس اخبار و فعالیتهای آنها قرار دهد.

 

وی افزود: لازم است روابط عمومی با رصد اطلاعات مرتبط با فعالیتهای سوخترسانی شرکت در رسانه ها، نسبت به پاسخگویی به مردم در صداوسیما، نشریات و روزنامه ها اقدام کند.

 

ویس کرمی همچنین با اشاره به تغییرات اخیر پورتال اطلاع رسانی شرکت، از تمامی عوامل و کارشناسانی که با علاقه و ذوق خود، بدون برون سپاری اقدام به ایجاد آن کردند، تقدیر کرد.

 

در ادامه فاطمه کاهی ضمن تبریک این روز به همه دست اندرکاران روابط عمومی در ستاد و مناطق شرکت ملی پخش با ارائه گزارش عملکرد از واحدهای مختلف ستادی، عملکرد این اداره را ستودنی، رو به رشد و بهبود مستمر دانست و ضمن تقدیر از همراهی این عزیزان در پیشبرد اهداف سازمان، برای همه ی همکاران روابط عمومی در ستاد و مناطق، آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.

 

حسین دانش نیز در ادامه جلسه از روند فعالیتها و اقدامات روابط عمومی شرکت ملی پخش در ستاد و مناطق قدردانی کرد و افزود: امید میرود با توکل به خداوند متعال، جهت بهبود شرایط شغلی همکاران روابط عمومی، قدمهای موثری برداشته شود.

 

در پایان این جلسه ویدئو کنفرانس مسئولین روابط عمومی مناطق ارومیه، اصفهان، تربت حیدریه، لرستان و همدان به نمایندگی از دیگر روسای روابط عمومی در مناطق 37گانه به ارائه گزارش ها، پیشنهادها و انتقادهای خود پرداختند.

جلسه ویدیو کنفرانس به مناسبت روز روابط عمومی-1400226 4
جلسه ویدیو کنفرانس به مناسبت روز روابط عمومی-1400226 3

روز روابط عمومی 1400 1

روز روابط عمومی 1400 2

 

جلسه ویدیو کنفرانس به مناسبت روز روابط عمومی-1400226 11
جلسه ویدیو کنفرانس به مناسبت روز روابط عمومی-1400226 7
جلسه ویدیو کنفرانس به مناسبت روز روابط عمومی-1400226 5

 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.